APARTAMENTY GÓRCZYŃSKA

 Apartamenty Górczyńska

Apartamenty Górczyńska to budynek wielorodzinny, który składa się z pięciu kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnacji podziemnej. 51 wybudowanych mieszkań o metrażach od 26 do 75 mkw. Hala garażowa mieści 44 miejsca postojowe oraz miejsce do przechowywania rowerów, dodatkowo na dziedzińcu zagospodarowano miejsce na kolejne 9 miejsc postojowych. Do dyspozycji mieszkańców jest również wózkarnia i rowerownia na poziomie parteru. Na tej samej kondygnacji znajdują się 3 lokale usługowe, w których powstanie salon fryzjerski i dwa gabinety lekarskie.

Lokalizacja

Lokalizacja Apartamentów na Górczyńskiej to poznański Grunwald. Znajduje się tu wygodna infrastruktura zapewniająca dobry dostęp do punktów handlowych i usługowych, miejsc rozrywki oraz przystanków komunikacji miejskiej. W spacerowych odległościach usytuowany jest m.in. przystanek tramwajowy i autobusowy, stacja PKP „Poznań Górczyn”, Biedronka i Lidl. Dodatkowym atutem jest pobliski Park Górczyński.

Edukacja

Dobrze skomunikowana lokalizacja pozwala w 15min znaleźć się w centrum miasta i ułatwia dostęp do najlepszych uczelni w Poznaniu. Dodatkowo w promieniu 500m prowadzone są żłobki, przedszkola i szkoły podstawowe.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się Stadion Miejski, na którym regularnie odbywają się mecze piłki nożnej. W odległości 1km znajdziemy także siłownię Egurrola Fitness Club.

You don't have permission to register