COMFORT CORNER, MUROWANA GOŚLINA

Murowana Goślina, ul. Kręta 56

Zapraszamy do zapoznania się z projektem Comfort Corner w Murowanej Goślinie – inwestycją, która spełni oczekiwania osób pragnących połączyć swój codzienny komfort z bliskością natury.

Inwestycja składa się z nowoczesnego budynku wielorodzinnego położonego w spokojnym zakątku Murowanej Gośliny. W naszej inwestycji zaprojektowaliśmy 26 mieszkań o powierzchni od 33 do 67 m². Część mieszkań wyposażyliśmy w przestronne tarasy i loggie.

Na terenie inwestycji zapewniamy 8 zamykanych garaży, 22 miejsca postojowe w hali garażowej i 9 miejsc postojowych na zewnątrz, co podnosi Twój komfort. Zamknięty charakter osiedla zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa oraz prywatności.

Lokalizacja naszego projektu to jeden z największych atutów. Murowana Goślina to miejsce, które łączy w sobie kameralny charakter 10-tysięcznego miasta z bliskością Poznania. Wygodną komunikacją publiczną dojedziesz w 32 minuty na poznański dworzec.

Inwestycja Comfort Corner to wyjątkowe połączenie komfortu i funkcjonalności z bliskością natury i dostępem do infrastruktury miejskiej.

Więcej o naszej inwestycji przeczytasz na jej dedykowanej stronie, zapraszamy!

Murowana Goślina front
Murowana Goślina wejście
Murowana Goślina z tyłu

Komunikacja

Jedynie 5 minut spacerem dzieli Cię od najbliższego przystanku autobusowego - M. Goślina/Nowy Rynek. 1 przystanek autobusowy dzieli Cię od stacji Kolei Wielkopolskiej - Zielone Wzgórza, skąd w pół godziny dojedziesz na stację Poznań Główny. Pracujesz na Garbarach? Dojazd samochodem zajmie Ci tylko jedynie 30 minut, ale wygodnie dojedziesz też koleją Wielkopolską. Planujesz rodzinne wakacje? Lotnisko znajduje się zaledwie pół godziny jazdy stąd.

Edukacja

Murowana Goślina to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Od najbliższego żłobka dzieli Cię jedynie 100 metrów! Przedszkole, szkoła podstawowa - to wszystko znajdziesz w zasięgu 7-minutowego spaceru.

Atrakcje

Pizzeria, obiady domowe, burgery, przekąski - to wszystko masz do wyboru w Murowanej Goślinie. Najbliższy sklep spożywczy? 4 minuty pieszo, a Żabka jeszcze bliżej. Szykują Ci się większe zakupy? Lidl 3 minuty samochodem.

Skontaktuj się z nami!

Zainteresowała Cię nasza inwestycja? Zadzwoń i zapytaj o dostępność mieszkań 601 440 664

Więcej o naszej inwestycji dowiesz się z dedykowanej strony mieszkaniamurowanagoslina.pl

You don't have permission to register